Posted by admin | January - 23 - 2018 | Comments Off

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla wiele opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą te problemy i wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna i niezwykle sprawna, Etap gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem może być polepszenie komfortu życia jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog Wroclaw

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.